اکو کمپ متین آباد میزبان بنیاد خیریه شریان

به گزارش گروه خبری اکو کمپ متین آباد، بنیاد خیریه شریان با نیت و هدف توسعه فرهنگ انفاق جهت ارایه خدمات تخصصی در حوزه قلب و عروق نوزادان و کودکان کم توان مالی تشکیل شد. از اهداف این بنیاد می‌توان به ایجاد زیر ساخت‌های لازم و متکی به جدیدترین دانش روز و امکانات مورد نیاز و اجرای انواع روش‌های درمانی، جراحی، مراقبتی، محافظتی، تکمیلی و غیره در رابطه با قلب نوزادان و کودکان اشاره کرد.هیات موسس این بنیاد برای هدیه کردن سلامت جسم وجان کودکان عزیز این مرز و بوم تمام تلاش و توان خود را در طبق اخلاص نهاده‌اند و همواره به امید کمک‌های فکری، اجتماعی، اجرایی و اقتصادی خیرخواهان این مرز و بوم هستند.

بنیاد خیریه شریان امسال میزبان تیم پزشکی پرفسور ویلیام نویک که از تاریخ 16 تا 30 آبان ماه 94 به همراه تیم پزشکان جراح قلب، متخصص بیهوشی، پزشک متخصص اتاق عمل و پرستاران  که جمعا یک گروه 12 نفره را تشکیل می دهند، برای دو هفته به ایران آمده‌اند که طی این مدت قرار است 36 عمل قلب برای کودکان به صورت کاملا رایگان انجام دهند.

این دومین سفر تیم پرفسور نویک به ایران است که امسال پرفسور مارسلو کاردارلی سرپرستی تیم را به عهده دارد.

این تیم طی سه روز گذشته یک جراحی قلب بر روی یک کودک 10 روزه داشتند که با موفقیت انجام گرفت.

شرکت خدمات مسافرتی ایران دوستان به عنوان یکی از اسپانسرهای بنیاد خیریه شریان همواره تلاش کرده است تا بتواند در این بین ادای دینی به کودکان و آینده سازان این مرز و بوم داشته باشد و قدمی در راستای حمایت از فرهنگ انفاق و نوع دوستی بردارد.

از این رو، جمعه مورخ 22 آبان ماه 94 گروه پزشکان به دعوت شرکت ایران دوستان در اکو کمپ متین آباد حضور داشتند. در این بازدید یک روزه تیم، برنامه شتر سواری، بازدید از کمپ و مناطق اطراف کمپ و نهار ویژه را مهمان شرکت ایران دوستان بودند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا