پنجاهمین سالگرد تاسیس هیات کوهنوردی استان اصفهان در اکو کمپ متین آباد

به گزارش گروه خبری اکو کمپ متین آباد، به مناسبت گرامی داشت پنجاهمین سال تاسیس هیات کوهنوردی استان اصفهان،اکو کمپ متین آباد جمعه این هفته مورخ 25 دی ماه میزبان برنامه کویرنوردی خانوادگی گروه کوهنوردی شاهین نطنز به همراه جمعی از علاقمندان و ورزشکاران می‌باشد.

برنامه از اکو کمپ متین آباد شروع خواهد شد و گروه بعد از بازدید از محوطه کمپ و جاذبه‌های آن ،مسیر کویرنوردی خود را به سمت کویر منطقه متین آباد و اطراف آن آغاز خواهد کرد و عصر هنگام بعد از اجرای برنامه اقامتی در اکو کمپ متین آباد خواهند داشت.

گروه کوهنوردی شاهین نطنز مجموعه‌ای از هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان اصفهان می‌باشد که نزدیک به هشت سال پیش فعالیت رسمی خود را در قبال فعالیت‌های گروه در زمینه‌های مختلف مانند کوهنوردی همچون صعود قله- سنگ نوردی-کوهپیمایی-یخ نوردی-کویر نوردی-جنگل نوردی-غار نوردی-دوچرخه سواری کوهستان و دیگر رشته‌های مرتبط با کوهستان شروع کرد. ارتقا سطح آگاهی زیست محیطی و حفظ و حراست از مناطق کوهستانی و تشکیل تیم‌های پاک سازی کوهستان و اجرای تور های گردشگری در طبیعت واجرای برنامه های آموزشی – تئوری و عملی براساس ضوابط و مقررات سازمان های مربوطه و نهایتا گسترش ورزش کوهنوردی از دیگر فعالیت‌ها و اهداف گروه کوهنوردی شاهین نطنز می‌باشد.

از اعضای محترم گروه که صعودهایی به قلل به نام ایران زمین داشته‌اند می‌توان به آقایان:مرتضی فرخ شاد،هوشنگ رهبری،محمد مهدی رضازاده،محمد احترامی،سعید وشاق و فرشاد مقیمی اشاره کرد.

اکوکمپ متین آباد مفتخر است که میزبان عزیزانی بوده است که قلب و نفسشان برای اعتلای ایران و طبیعت و سرزمین پاک‌اش همیشه تپیده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا