خدمات اقامتی

دهکده‌ای الهام گرفته از معماری کویری برای اقامتی متفاوت و فراموش نشدنی که شامل 13 کومه دو تخته و 8 کومه کف‌خواب است و با طراحی به سبک خانه‌های کویر مرکزی ایران با سقف‌هایی گنبدی برای تهویه و داشتن هوایی سبک و دلنشین بنا شده است. برای کومه‌ها سیستم گرمایشی و سرمایشی چون کرسی، بخاری و رادیاتور در فصول سرد و کولر آبی در فصول گرم سال تهیه شده و همگی مجهز به سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی می‌باشند.

اگر می‌خواهید به گذشته برگردید و شبی متفاوت را در کاروانسراهای ایران قدیم تجربه کنید ما سوئیت‌های ساختمان اصلی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. طراحی این سوئیت‌ها برگرفته از معماری قدیم ساختمان‌های کویری و حاشیه کویر است که دیوارها همه از کاه‌گل ساخته شده‌اند. یکی از انواع خدمات اقامتی اکوکمپ متین آباد، 13 باب سوئیت دو تخته و 3 باب سوئیت 3 تخته است و همگی مجهز به سرویس بهداشتی فرنگی، سیستم‌های گرمایش و سرمایش (رادیاتور، فن‌کویل و کولرآبی)، تلویزیون، یخچال می‌باشند که تا 4 نفر قابل افزایش می‌باشد.

کاروانسرا دارای یک سوئیت ویژه به نام شاه‌نشین است که در طبقه سوم ساختمان قرار گرفته است. شاه‌نشین ظرفیت اقامت 6 نفر بزرگسال را دارا می‌باشد که مزین به طراحی سنتی ایرانی همراه با سرویس بهداشتی وحمام، سیستم گرمایش و سرمایش چون رادیاتور و کرسی در فصول سرد و کولر آبی و فن‌کوئل در فصول گرم سال تهیه شده است. شما می توانید ازسرویس رخت‌خواب پیچ و یا در صورت لزوم از تخت‌خواب برای شب‌مانی استفاده فرمایید.

زاویه اتاقی است در مجاورت حیاط، متاثر از توازن زاویه تابش نور خورشید و چون در کنجی از مجموعه بنا نهاده شده زاویه نامیده می‌شود. با وجود آنکه مستقل است، اما برای استفاده از نور، آب و هوا و چشم انداز به حیاط وابسته است.
سوئیت زاویه دارای سرویس بهداشتی فرنگی، حمام، یخچال، تلوزیون، سیستم سرمایشی، چون رادیاتور در فصول سرد، کولر آبی در فصول گرم سال می‌باشد.
هم‌چنین برای سوئیت زاویه در بین خدمات اقامتی کمپ متین‌آباد، سه عدد تخت سینگل و یک عدد تخت دبل و رختخواب به تعداد افراد برای شب‌مانی و اقامتی متفاوت در نظر گرفته شده است. این سوییت در مجموع پنج تخت‌خواب دارد، و ظرفیت آن برای هفت نفر مناسب است.

چادر، نخستین و ساده‌ترین نوع اقامت در اکوکمپ کویری متین آباد است. شب‌مانی در چادر برای بسیاری از مسافران و ماجراجویان طبیعت‌گردی لذت‌بخش است. جایی که شما می‌توانید در هر زمان که بخواهید از تماشای آسمان شب کویر لذت ببرید و البته سرما و گرمای کویر را بیشتر حس کنید. چادرهای اکوکمپ کویری متین آباد مجهز به وسایل سرمایشی و گرمایشی هستند و تلاش شده تا حد امکان مکان مطلوبی برای اقامت باشد. هرچند، چنانچه برای اقامت چادر را انتخاب نموده‌اید باید از توالت‌ها و حمام‌های عمومی مجهز در این مجموعه استفاده نمائید.

هزینه‌ اقامت برای کودکان زیر ۴ سال، بدون خدمات رایگان و کودکان ۴ تا ۷ سال سرویس اضافه نیم‌بها دارند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا