اتاق زاویه در متین آباد

اتاق زاویه متین آباد

امروز می‌خواهیم درباهر یکی از بزرگترین اتاق‌های اکو کمپ متین آباد یعنی اتاق زاویه صحبت کنیم. اتاق زاویه از جذابترین اتاق‌های این اکو کمپ کویری است که برای خانواده‌های بالای 4 نفر و گروه‌های گردشگری بسیار مناسب است. امکانات این اتاق مانند یک سوییت می‌ماند، به همین دلیل می‌توانید اقامت فوق‌العاده راحتی را داشته باشید. تا آخر این مطلب همراه ما باشید.

اتاق زاویه کجاست؟

در سبک معماری قدیمی و سنتی ایران، اتاق‌ها نام‌های مخصوص خودشان را داشتند. اتاق شاه نشین، اتاق موسیقی، اتاق گوشواره، اتاق پنج دری و … از این دست نام‌ها هستند. اتاق زاویه در اکو کمپ متین آباد در طبقه اول (همکف) واقع شده است و می‌توان گفت بزرگترین اتاق طبقه اول عمارت متین آباد است. از آنجا که این اتاق دسترسی راحتی به محوطه اکو کمپ و بخش‌های مختلفش دارد، یکی از پر رزرو‌ترین اتاق‌ها در اکو کمپ محسوب می‌شود.

سوییت زاویه
نمای داخلی اتاق زاویه

اتاق زاویه برای چه کسانی است؟

این اتاق 5 تخت دارد و ظرفیت 5 نفر اصلی و 2 نفر همراه را دارد. به همین دلیل گروه‌های گردشگری، خانواده‌های پر جمعیت، اکیپی از دوستان و … استقبال زیادی از این اتاق می‌کنند، چون با مبلغ کمتری می‌‍توانند در کنار هم باشند و تا پاسی از شب، به شب نشینی بپردازند. همچنین طبقه اول چون پله ندارد، بسیار برای سالمندان و معلولین مناسب است و این افراد به راحتی می‌توانند از اقامت خود لذت ببرند.

امکانات اتاق زاویه

تنها یک باب اتاق زاویه وجود دارد که با امکاناتی چون تختخواب با تشک خوشخواب، حوله، ملحفه، یخچال هتلی، تلویزیون، سشوار، رخت آویز، آیینه، شامپو و صابون مایع، کولر آبی، شوفاژ و فن کوئل تجهیز شده است.

اتاق زاویه
در ورودی اتاق زاویه

جمع بندی

از آنجا که تنها 1 باب از اتاق زاویه در اکو کمپ وجود دارد، بسیار سریع رزرو می‌شود. اگر شما خواهان این اتاق با امکانات و بزرگ هستید بهتر است هر چه زودتر آن را رزرو کنید چون فردا برای این کار دیر است! برای رزرو به سایت رزرو آنلاین متین آباد مراجعه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا