چایخانه

مکانی فوق‌العاده برای دورهمی‌های دوستانه و خانوادگی

شب‌نشینی در بین ما ایرانیان رواج بسیاری دارد. ما در اکوکمپ کویری متین آباد، یک شب‌نشینی دلچسب و بیاد ماندنی را در چایخانه برایتان فراهم ساختیم. بزرگترها می‌توانند بر روی تخت‌های سنتی با سفارش یک استکان چای ذغالی ویژه، در سماورهای مسی بزرگ که یادآور طعم دلچسب چای از گذشته‌هاست، به استراحت بپردازند جوان‌ترها نیز می‌توانند از امکانات بازی چایخانه مانند تنیس روی میز فوتبال دستی، شطرنج و دارت استفاده کنند و لحظاتی شاد و مفرح را در چایخانه کمپ داشته باشند.
در چایخانه، علاوه بر چای، جگر، بال و بازو، و بلال کبابی نیز سرو می‌شود.

مکانی مناسب برای رویدادهای کاری و مهمانی‌ها

شاید باورش مقداری سخت باشد، اما چایخانه کمپ متین آباد، فضای مناسب برای رویدادها و مهمانی‌ها را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد. قرار گرفتن میز کنفرانس در قسمت اصلی چایخانه و سکوت و آرامش فراوان اطراف فضایی را ایجاد کرده تا رویدادهای شما به بهترین شکل برگزار شود. چنانچه بخواهید این مراسم بصورت خصوصی برگزار شود، می‌توانید با زمان‌بندی دلخواه و مناسب خودتان در روزهای وسط هفته رویداد را برگزار نمایید، بدین ترتیب اکوکمپ بطورکامل در اختیار شما و گروهتان خواهد بود.
چایخانه با فاصله مناسبی از اقامتگاه‌ها دارد و می‌تواند تا پاسی از شب آماده خدمت‌رسانی باشد.

پکیج سمینار و همایش

رویدادهای تخصصی برای ما ارزش ویژه‌ای دارند، همانطور که می‌دانید در برگزاری سمینار‌ها و همایش‌ها، انتخاب مکان یکی از مهم‌ترین موارد است، و برای عملکرد بهتر و بازده بالاتر، لازم است فضای آرام و راحتی در نظر گرفته شود. ما در اکوکمپ کویری متین آباد آماده‌ایم تا میزبان گفتمان تخصصی شما با موضوع‌های مختلف باشیم. بخش چایخانه کمپ ‌متین آباد، با برخورداری از فضایی وسیع و آرام، شما را در برگزاری رویداد تخصصی موردنظرتان یاری می‌کند.
پیشنهاد ما انتخاب روزهای کاری هفته است که به دلیل خلوت بودن کمپ و آرام بودن فضا، مکانی خصوصی را برای استراحت و گفتمان تخصصی در اختیار شما قرار می‌دهد. مدعوین شما می‌توانند علاوه بر شرکت در گفتمان، از امکانات پذیرایی، و نیز تفریحیِ ویژه کمپ بهره‌مند گردند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا