سپنج چیست؟ (معرفی سِپَنج در اکو کمپ متین آباد)

سپنج اقامتگاه متین آباد

اقامتگاه‌های اکو کمپ متین آباد بسیار با هم متفاوت هستند. هر کدام رنگ و بوی خاص خود را دارند و حس و حال دیگری را به انسان می‌دهند. اقامتگاه جدید اکو کمپ متین آباد، سِپَنج نام دارد. جایی که سنت و مدرنیته با هم ادغام می‌شوند تا یک اقامت فوق‌العاده و به یاد ماندنی را برای شما رقم بزنن. با ما همراه باشید تا ببینیم سپنج چیست؟

معنی لغوی سِپَنج

سپنج در لغت نامه فرهنگ فارسی عمید اینگونه معنا می‌شود: خانه موقت و گذرا، منزل موقت، شبستان به همین دلیل برای این نوع از اقامتگاه، این اسم را برگزیدیم. در واقع اینجا خانه موقت شما در اکو کمپ متین آباد است و ما دوست داریم حس کنید در خانه خود هستید، اما همراه با حس و حال کویر در تک تک لحظاتی که در اکوکمپ هستید.

سپنج چیست
سپنج طراحی بی نظیری دارد

ویژگی‌های سپنج چیست؟

سپنج از مصالح ابتدایی و اولیه خانه‌های روستایی ساخته شده است. بدنه و اسکلت اصلی سپنج‌های متین آباد از کاهگل و چوب ساخته شدند و یک پارچه چادری مستحکم و مقاوم که قطره‌ای آب را از خود عبور نمی‌دهد به عنوان سقف این سازه تعبیه شده است. به همین دلیل این سازه جدید در مقابل باران، برف و سرما کاملا عایق‌بندی است. تلالو نور خورشید بر شیشه‌های رنگی پنجره‌های سپنج جلوه‌ای خاص به فضای اتاق می‌بخشد که در مسجد نصیرالملک نظیرش را دیدید.

سپنج در فرهنگ فارسی
شیشه‌های رنگی سپنج جلوه خاصی دارد

این اقامتگاه جدید در متین آباد یک اقامتگاه کاملا اقتصادی برای 4 نفر است، اما نفرات اضافه تا 2 نفر نیز می‌توانند در اینجا اقامت داشته باشند. سپنج‌ها کف خواب هستند و رخت‌خواب‌های پنبه‌ای دارند. گرمای کرسی و بخاری شما را به یاد نوستالژی خانه مادربزرگ می‌اندازد که در قدیم در کنار کرسی می‌خوابیدید.

امکانات سپنج اکو کمپ متین آباد

می‌توان گفت سپنج اکو کمپ متین آباد ترکیبی از یک چادر و یک کومه است. 7 باب سپنج در این اقامتگاه قابل رزرو هستند. سپنج‌ها امکاناتی مانند چادرهای متین آباد دارند و فاقد امکاناتی نظیر حوله، ملحفه، شامپو و صابون مایع، یخچال هتلی، سشوار هستند.

سپنج متین آباد
نمای داخلی سپنج

سرویس بهداشتی اختصاصی در سپنج تعبیه نشده است، اما نگران نباشید برای استفاده از دستشویی ایرانی و فرنگی باید از دستشویی عمومی تعبیه شده در اکو کمپ استفاده کنید. همچنین در تابستان از کولر آبی برای خنک کردن فضای کومه استفاده می‌شود و در زمستان بخاری گازی و کرسی برای فرار از سرمای شب کویر در سپنج‌ها تعبیه شده است.

موقعیت مکانی سپنج‌ها

سپنج‌ها در بهترین نقطه اکو کمپ متین آباد قرار دارد. این اقامتگاه جدید در مسیر رستوران و در نزدیکی زمین بازی کودکان قرار دارد. از این حیث اگر همراه خود کودک دارید خیالتان از بابت سرگرمی آن‌ها راحت باشد.

دیگر اتاق های اکو کمپ متین آباد:

جمع بندی

حس جدیدی از اقامت در یک اکو کمپ کویری را در سپنج احساس کنید، جایی که نه یک چادر است، نه یک خانه بلکه خانه موقت شما در قلب اکو کمپ متین آباد است. برای رزرو اقامتگاه در کاشان، سپنج‌ها گزینه مناسبی هستند؛ برای رزرو سپنج‌ها با قیمت مناسب در روزهای مختلف هفته به سایت رزرو آنلاین متین آباد بروید یا با شماره 09210617336 تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا