معرفی چادر های اکو کمپ متین آباد

انواع چادر کویری

کمپینگ و چادر زدن در کویر از کارهایی‌ست که گردشگران بسیار دوست دارند. در اکو کمپ کویری متین آباد انواع چادر های کویری با امکانات رفاهی عالی برای رزرو کردن موجود است. در این مطلب به معرفی آن‌ها می‌پردازیم تا بسته به نیازتان یکی از چادرها را انتخاب کنید.

انواع چادر کویری در اکو کمپ متین آباد

دو نوع چادر در کمپ متین آباد وجود دارد: چادر خیمه‌ای و چادر کمپی. بسته به امکانات و فضا این دو نوع چادر قیمت متفاوتی از هم دارند. در زیر هر کدام را به صورت کامل معرفی کردیم

چادر خیمه ای

هشت چادر خیمه‌ای در اکو کمپ متین آباد وجود دارد. این نوع از چادر بسیار محبوب هستند چون فضای مناسبی دارند و به راحتی افراد خانواده در آن جا می‌شوند. جنس پارچه چادرها ضد آب است و جنس پارچه آن از نوع قابل تنفس است که یک سد محکم بین شما و بیرون است.

چادر خیمه ای
نمای داخلی چادر خیمه ای

ظرفیت چادر خیمه‌ای 4 نفر به همراه 2 همراه و جمعا 6 نفر است. این 4 نفر + 2 همراه می‌توانند به صورت کف خواب بر روی تشک‌های پنبه‌ای که کمپ در اختیارشان می‌گذارد راحت استراحت کنند. به همین دلیل احتیاجی به همراه داشتن کیسه خواب نیست. از امکانات دیگر چادر خیمه‌ای می‌توان به سرویس فرنگی و ایرانی و حمام عمومی، فن برقی و کرسی اشاره کرد.

چادر کمپی

چادر کمپی از چادر خیمه ای کوچک‌تر است و شکل و شمایل متفاوت‌تری دارد. این چادرهای کمپی شبیه چادرهای هلال احمر است. البته درست است فضای کوچکتری نسبت به هشت چادر خیمه‌ای دارد اما در چادر کمپی نیز 4 نفر همراه با 2 نفر اضافه جا می‌شوند. 8 چادر کمپی در اکو کمپ وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را رزرو کنید.

چادر کمپی متین آباد
نمای داخلی چادر کمپی
چادر کمپی اکو کمپ متین آباد
نمای بیرونی چادر کمپی

از امکانات چادر کمپی کوچک می‌توان به سرویس فرنگی و ایرانی و حمام عمومی و فن برقی و کرسی اشاره کرد. در زمستان کویر که هوا سرد است، استراحت در زیر کرسی و نوشیدن یک چای یا قهوه داغ بسیار می‌چسبد.

این نوع از چادرهای متین آباد نیز به صورت کف خواب هستند و افراد می‌توانند از رخت خواب پنبه‌ای استفاده کنند. چادر کمپی قیمت ارزانتری نسبت به چادر خیمه‌ای دارد به همین دلیل محبوبیت خاصی بین گردشگران و علاقمندان به کمپینگ دارد.

دیگر اتاق‌های متین آباد:

جمع بندی

انتخاب چادر برای اقامت کویری از هیجان انگیزترین کارهایی‌ست که طبیعت‌گردان می‌کنند. اگر دوست دارید یک چادر حاضر و آماده با امکانات خوب داشته باشید، رزرو چادر کمپی متین آباد یا چادر خیمه ای اکو کمپ متین آباد می‌تواند انتخاب خوبی برای یک اقامت دلنشین باشد.

قصد سفر به استان اصفهان را دارید و در جستجوی یک اقامتگاه کویری هستید؟ برای رزرو اقامتگاه کاشان، اکو کمپ متین آباد گزینه مناسبی است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا