کافی شاپ

درست پس از خارج شدن از اتاق پذیرش مجموعه متین آباد، با دری مواجه می‌شوید که شما را به قسمت بالا هدایت می‌کند؛ به یک قطعه از بهشت، قسمتی که گرم‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین بخش مجموعه است، آن‌جا جایی نیست به جز کافی شاپ. همکاران منوی بی‌مانندی را در اختیار شما می‌دهند؛ نوشیدنی‌هایی که شما را می‌برد به دنیایی ماورایی، دنیایی بهشتی، ترکیب بی‌نظیری از عرقیجات، آب میوه‌های طبیعی، بستنی‌های فوق العاده، شیک‌های بی‌مانند، غذاهای دلچسب و لذیذ، چون پیتزا، اسنک، و چیپس و پنیر.
به جرات می‌توان گفت، دل هر مسافری در کافی شاپ جا می‌ماند، هر مسافر که به کمپ می‌آید برای گذراندن بهترین دقایق‌اش کافی شاپ را انتخاب می‌کند. فضایی بی‌نظیر با ویوی ابدی از کویر در تراس و فضایی گرم و صمیمی در داخل کافی‌شاپ، آن را به یکی از محبوب‌ترین بخش‌های مجموع تبدیل کرده است.
کنار عزیزانت می‌نشینی، خوشمزه‌ای را میل می‌کنی و گپ می‌زنی به ساعت که می‌نگری متوجه می‌شوی ساعت‌هاست نشسته‌ای و فقط لذت است و لذت، از با هم بودن، از خوراکی‌ها، از نوع برخورد پرسنل، از ویو بی‌نظیر. مگر می‌شود کافه‌ای باشد که حتی چای خالی هم برایت طعمی بی‌نظیر را بدهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا