تجربه همزیستی با طبیعت در اکوکمپ کویری متین آباد

کمپ متین آباد، نخستین و بزرگترین اکوکمپ کویری ایران​

تجربه همزیستی با طبیعت در اکوکمپ کویری متین آباد

  • 23 هکتار کمپ کویری شامل باغ‌های ارگانیک و مزارع حیوانات (شترمرغ، شتر و…)
  • 20 اتاق تجهیزه شده‌ی مدرن در کاروانسرای سنتی
  • 21 کومه تجهیز شده به همراه امکانات سرمایشی و گرمایشی
  • 15 چادر کمپی + 8 چادر خیمه‌ای تجهیز شده به همراه امکانات گرمایشی
  • شترسواری، دوچرخه‌سواری، دلیجان‌سواری، رصد آسمان + امکانات شب‌نشینی در کنار آتش
  • رستوران، کافی‌شاپ و فروشگاه، تیر و کمان، زمین والیبال شنی، محوطه بازی کودکان
  • سالن بازی با میز بیلیارد، ایرهاکی، میز پینگ پنگ و فوتبال دستی 

"اطلاعیه مهم"

با سلام. مقدم میهمانان عزیز را به اکوکمپ متین آباد خوش آمد می گوییم. به اطلاع می‌رساند بازدید از مجموعه بدون داشتن اقامت علی‌الخصوص در روزهای تعطیل به علت ظرفیت محدود در خدمات رسانی فقط با هماهنگی قبلی امکانپذیر است، لطفا قبل از مراجعه حضوری با پذیرش یا رزرواسیون هماهنگ فرمایید. درنظر داشته باشید، رعایت حجاب و شئونات اسلامی و احترام به قوانین جوامع محلی در تمام محوطه اکوکمپ الزامیست. مهمانان گرامی با توجه به افزایش فعالیت حشرات در فصول گرم، با پوشیدن لباس مناسب(شلوار، پیراهن آستین بلند، جوراب و ...) و استفاده از قلم و اسپری دافع حشرات از خود و کودکانتان مراقبت کنید.

اکوکمپ متین آباد
قبل
بعدی
قبل
بعدی
کیک رزبری - اسلایدر خدمات خوراکی

خدمات خوراکی

درختان، گل‌ها و گیاهانی خوشحال و سرزنده، دلخوش از هوا و زمین پاک و فارغ از اینکه برای بهره‌برداری بیشتر متحمل مواد شیمیایی یا سموم کشنده شده باشند. تقدیم کسانی است که به بهانه تجربه کوتاه یک زندگی سالم از شهر و دیار خود، دل کنده باشند.

خدمات خوراکی

تفریحات

خدمات تجربه‌محور

تفریحات مختلفی برای یک اقامت دلچسب و به یاد ماندنی در دل کویر فراهم کرده‌ایم. از دوچرخه سواری در کویر تا شترسواری، دیدن ستارگان در شب و تجربه ناب سواری دلیجان در میان ماسه‌ها.

خدمات تجربه‌محور

حیوانات

شتر، اسب، بز، گوسفند، شترمرغ و دیگر حیوانات اهلی، از دیگر ساکنین دائمی متین آباد هستند تا هم در تهیه غذای مسافران کمک کنند و هم فرصتی باشند برای تعامل و شناخت بیشتر کودکان و حتی بزرگسالان با آن‌ها.

پرورش حیوانات

پرورش حیوانات

اقامتگاه

دهکده‌ای الهام گرفته از معماری کویری برای اقامتی متفاوت و فراموش نشدنی، طراحی به سبک خانه‌های کویر مرکزی ایران با سقف‌هایی گنبدی برای تهویه و داشتن هوایی سبک و دلنشین.

اقامتگاه

اقامتگاه

قبل
بعدی
اقامتگاه

اقامتگاه

پرورش حیوانات

پرورش حیوانات

خدمات تجربه‌محور

خدمات تجربه‌محور

خدمات خوراکی

خدمات خوراکی

گردشگری پایدار

گردشگری پایدار

گردشگری پایدار، سفری مسئولانه و داوطلبانه به مناطق طبیعی و بکر و تخریب نشده است؛ به طوری که آسیبی به محیط زیست منطقه وارد نمی‌گردد و همچون میراثی برای آیندگان حفظ می‌شود. همچنین درعین حال با مشارکت جامعه محلی مقصد نیز، موجب ارتقاء و بهبود کیفیت زندگی آن‌ها می‌شود. سفرهای مبتنی بر گردشگری پایدار با هدفی ورای سفر کردنِ صِرف و گذراندن اوقاتی خوش در مقصد صورت می‌گیرد. هدف از آن، آموزش، مشاهده و درک عمیق زیبایی‌های طبیعی، گیاهی، جانوری منطقه، احترام به ارزش‌ها، فرهنگ و شیوه زندگی مردم جامعه محلی و درآمیختن با آن‌ها است.

درباره متین آباد و اطراف آن بیشتر بدانید

نظرات مشتریان

نظرات مشتریان

اسکرول به بالا